Magnezyum oksit Esaslı Yapı Levhaları (MGO) Firmamız İthalatçı Firmadır

   

(MGO): Magnezyum Oksit Esaslı Yapı Levhası Doğal hammaddeler olan magnezyum oksit ve magnezyum klorur bileşenlerinin cam elyaf ile güçlendirilmesiyle üretilen 21.yuzyılın yeni nesil yapı levhası.

KULLANIM ALANI: Dış cephe kaplamalarında,iç ve dış mekan bölmelerinde,zemin ve katlar arası döşemelerde,çatılarda membran,şıngıl altı döşemelerde,prefabrik ve çelik yapılarda,asma tavanda,ayrıca ısı,ses,su,nem ve yangın yalıtımı gerektiren her yerde

ÖLÇÜLER: 2440 x 1220 mm olup, kalınlıklar 3 mm’den 18mm’e kadar değişmektedir. Boy 3000mm’e kadar çıkabilir.

ÖZELLİKLERİ :Magnezyum Oksit ile imal edilen paneller % 100 ekolojik olup bünyesinde Asbest, Formaldehid, Sülfat / Kükürt, Benzene ve buna benzer hiçbir kimyasal madde içermemektedir.Ayrıca A 1 –yanmazlık,su ve nemden kesinlikle etkilenmemesi,yüksek oranda ısı ve ses yalıtım özelliği sayesinde benzersiz kılar.

UYGULAMA ŞEKLİ: Duvar, bölme duvar ve asma tavan, tüm uygulama metodları, her marka alçı levha uygulama profilleri ile yapılmaktadır. Yüzey boyaya hazır olması sayesinde alçı ve benzeri sıva çekilmesi gerekmemektedir. Yapıştırmada yapılabilir.

AVANTAJLARI: Her türlü boya ile boyanabilir.sarsıntıdan etkilenmez, böcek ve güve barındırmaz, ses tecriti, ısı izolasyonu, çivi çakılır + vidalanır + kesilebilir, -60 dereceye kadar dayanıklıdır. Binaların yükünü hafifletir.

MAGNEZYUM OKSİT ESASLI DIŞ CEPHE VE ASMA TAVAN AHŞAP SERİSİ:1220 mm x 2440 mm aralığında istenilen ebat ve renk’te üretilmektedir.

MGO YANMAZLIK  TESTİ